Ege Tır Logo

Transport & Logistics

ULUSLARARASI LOJİSTİK hizmetleri

Hakkımızda

1981 yılında Manisa ‘da bir aile şirketi olarak kurulan EGE TIR, günümüze kadar devam ettirdiği istikrarlı kalite ve yenilik felsefesiyle, sektöründe güvenilir ve örnek gösterilen kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

Lojistik sektörünün önder kuruluşu EGE TIR, uzman kadrosu, geniş araç filosu, yüksek teknolojisi ve üstün kaliteli hizmet standartlarıyla, taşımacılık sektöründe çözümler üretmeye devam ediyor.

40 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel kadrosu, sürekli olarak filosunu ve organizasyonunu geliştiren ve bununla birlikte, bugün Türkiye’de Manisa Merkez ofisi başta olmak üzere, İzmir şubesi, İstanbul, Denizli ve Bursa temsilcilikleri, yurtdışında başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa’da bulunan acenteleri ile kendi öz mal ve kiralık araç filosuyla geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm araçlarımız araç takip sistemleri ile 7/24 takip edilebilmektedir.

Araç operasyon işlemleri Manisa merkez ofisimizden, İthalat ve İhracat gümrükleme işlemleri  İzmir, İstanbul, Bursa ve Denizli ofis ve temsilciliklerimizden yürütülmektedir.

EGE TIR, karayolu taşımacılığı ve gümrükleme hizmetlerine ek olarak, tedarik zinciri yönetiminden ve depo yönetimine kadar bir çok hizmeti bir arada sunuyor. 

EGE TIR, karayolu taşımacılığında Avrupa ülkelerine ve Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Uluslararası taşımacılığın yanı sıra yurt içinde de, İstanbul – İzmir – Denizli – Manisa – Bursa hatlarında, yurt içi nakliye hizmetini en hızlı ve güvenilir şekilde taşımacılık hizmeti vermektedir. 

Nakliye konusundaki ihtiyaçlarınızı, farklı bakış açısı ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle karşılayabilmek, bizim için mutluluk ve gurur kaynağı olacaktır.

Vizyonumuz

Globalleşen dünyamızda, Türkiye – Avrupa hattında kurmuş olduğumuz acente ağı ile  müşterilerimizin öncelikli çözüm ortağı olarak, tüm taşımacılık ihtiyaçlarına cevap vermek.

Misyonumuz

EGE TIR olarak, müşterilerimize etik değerler ve yüksek kaliteli standartlarda, hızlı ve güvenilir çözümler sunmak.

Sahip olduğumuz değerlerle, yüksek rekabet gücümüzü ve sürekli gelişme çalışmalarımızı birleştirerek, müşterilerimizin sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarına, en iyi, en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak.

uluslararası lojistik hizmetleri

Kalite Politikamız

Sürekli değişen ve yenilenen müşteri ihtiyaçlarını aynı zamanda karşılamak ve en düşük maliyeti kullanarak, müşterilerimizin en güvenilir çözüm ortağı olmak, personelimizin takım ruhunu ve sürekli gelişimini sürdürmek ve tüm çalışanlarımız ile müşterilerimizin saygı ve güven çerçevesinde memnuniyetini sağlamaktır.

Egetır Filo

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında konteyner taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.