Ege Tır Logo

Transport & Logistics

lojistik hizmetleri

Taşımacılık Hizmetleri

Kargo taşımacılığında her aşama bir önem taşır. İşletmeler sermayelerini verimli kullanabilmek için bu aşamaların tümünü yönetmek zorundadır. Firmaların üstesinden gelmesi gereken en önemli konularından biri de nakliye aşamalarının tümünü yönetmektir. Bu yüzden de büyük işletmeler nakliye süreçlerinin tümünü yönetmek için lojistik bölümleri kurar. Bu şekilde işletmeler araç, birim, kargo gönderilen bölge ve ürünler gibi çok çeşitli bilgiyi çözebilir.

Firmaların lojistik bölümlerinin işleyişi ise oldukça kompleks bir süreçtir. Çünkü bir lojistik birimi çalıştıran bir işletme çok sayıda yük ve yüksek bir hacimde nakliye yapmaktadır. Bu nedenle lojistik birimleri büyük bir önem taşır. Bir işletmenin lojistik birimi yöneticisi herhangi bir nakliye olurken bilgi toplama, veri işleme, nakliye planlama ve nakliye yönetim gibi birçok aşamayı yönetmektedir.

Bir işletmenin lojistik birimi başarılı bir şekilde çalışıyorsa, işletme de başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Zira bir işletmenin başarısı sadece pazarlaması ve üretim kalitesi ile sınırlı değildir. Aynı zamanda nakliye süreçlerinin de başarılı bir şekilde yönetilmesi gerekir. Bu nedenle büyük firmaların lojistik birimleri büyük bir önem taşımaktadır.

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri