Ege Tır Logo

Transport & Logistics

denizyolu lojistiği

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı, taşınacak olan ürünlerin denizyolu taşımacılığı vasıtasıyla alınan yerden ulaştırılacak yere taşınması hizmetidir. Ege Tır, uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Türkiye’den tüm dünya limanlarına olduğu gibi tüm dünya limanlarından Türkiye’ye de FCL/LCL ile düzenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Gemi hatları ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sağlamaktayız. Bu sayede uygun fiyatlarla ithalat ve ihracat işlemlerinizi de güvenli bir şeklinde gerçekleştirmekteyiz.

denizyolu taşımacılığı
denizyolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı, Türkiye’den başlayan bir ağ ile yurt dışındaki tüm limanlara ihtiyaç ve istekler kapsamında nakliye işlemi yapılmasıdır. Firmamız kapıdan kapıya konteyner, açık ve dökme yük, proje taşımacılığı, parsiyel servis, gemi kiralama gibi daha birçok servis için hizmetlerini sunmaktadır.

Ege Tır uzun yıllara dayanan tecrübesi ile denizyolu taşımacılığı hizmetini ekibindeki uzmanlarla birlikte başarılı bir şekilde vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini her zaman ön planda tutarak, kişinin istek ve arzulara göre bir yol haritası çizmektedir. Uzman kadromuz ve teknolojik altyapımız ile verdiğimiz hizmeti sizlere en iyi şekilde sunmak için çalışmaktayız.

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığını Nasıl Yapıyoruz?

Denizyolu taşımacılığı eski zamanlardan günümüze sıklıkla tercih edilen bir eşya/ürün taşıma yöntemidir. Maliyetler diğer hizmetlere oranla daha fazladır. Belge evrak işleri de yine diğer hizmetlere nazaran daha detaylıdır. Denizyolu taşımacılığında sıklıkla konteynerler kullanılmaktayız. Bunlar taşıma işlemini kolaylaştırmakta ve hızlı bir şekilde ilerlemeyi sağlamaktadır.

 Denizyolu taşımacılığını sırasıyla şu şekilde yapmaktayız: Taşınacak ürünle ilgili detaylı bilgileri almakta ve yükün nasıl taşınacağını belirlenmekteyiz. Elde edilen bilgilere göre bir planlama yapılmaktayız. Denizyolu taşımacılığında ürünlerin hızlı, güvenli ve aynı zamanda hasarsız taşınması için çalışmaktayız. Konteynerlere yüklü malzemeleri gümrükten geçirmekte ve sonrasında gemilere yükleyip varış noktasına doğru götürmekteyiz.

lojistik hizmetleri

uluslararası denizyolu lojistiği

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı

Ege Tır ile uluslararası denizyolu taşımacılığında ihracat ve ithalat için yapılan yüklemeler profesyonel bir şekilde hedef noktasına teslim edilmektedir. Ege Tır bünyesindeki araçların güçlü ve teknolojiye uygun alt yapısı bulunmaktadır.

Depolama alanının genişliği ise sınırlı hareket etmemizi ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda firmamızda süreç, işinin ehli ekip çalışanlarımızla ilerlemektedir. Tüm dünyaya nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız sizler için güvenli bir hizmet sunarken uygun fiyatlarıyla sizlere kolaylık da sağlamaktadır. Dünyadaki birçok ülkede gümrükleme, depolama ve dahili nakliye gibi taşıma işlemleri problemsiz bir şekilde yapılmaktadır.

havayolu taşımacılığı

Ürünlerinizin zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için Ege Tır sizin de bir numaralı tercihiniz olabilir. Ege Tır ürünlerinizin kategorisine göre size farklı depolama modelleri, konteyner seçenekleri sunmaktadır. Üretim modellerinize dikkat ederek uzman personellerimiz sizin için özel bir plan yapmakta ve buna göre uygun çözümler oluşturmaktadır.

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında konteyner taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.