Ege Tır Logo

Transport & Logistics

lojistik hizmetleri

Belgelerimiz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından, C2 yetki belgesi ile, uluslararası ve yurt içi eşya taşımacılığı yapmak üzere Ege Tır C2 yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir.

Sizler de yükünüzü Ege Tır güvencesiyle taşıyabilir, uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

C2 Yetki Belgesi

lojistik hizmetleri

Belgelerimiz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından, K1 yetki belgesi ile, uluslararası ve yurt içi eşya taşımacılığı yapmak üzere Ege Tır K1 yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir.

Sizler de yükünüzü Ege Tır güvencesiyle taşıyabilir, yurt içi karayolu taşımacılığı  hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

lojistik hizmetleri

Belgelerimiz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından, TİO yetki belgesi ile, uluslararası ve yurt içi eşya taşımacılığı yapmak üzere Ege Tır TİO yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir.

Sizler de yükünüzü Ege Tır güvencesiyle taşıyabilir, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve lojistik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında konteyner taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.