Ege Tır Logo

Transport & Logistics

uluslararası lojistik hizmetleri

Sektörel Bilgiler

Dünyada çok önemli bir yeri olan taşımacılık sektöründe gerek işletme sahibi olarak gerekse müşteri olarak karşılaşacağımız kavramların başında Kargo Firması gelmektedir. Yurtiçinde ve yurt dışında denizyolu, karayolu ve havayolu taşımacılığı yapabilen firmalar kargo firmaları olarak bilinir. Bunların başında lojistik hizmetleri yapan Ege Tır gelmektedir. Daha çok yurt içi karayolu taşımacılığı yapılıyor ise taşıma firması, daha çok denizyolu taşımacılığı yapılıyor ise deniz taşımacılığı yapan bir firma olarak bilinir.

Kargo firmalarının birçu ticari amaçlı çalışmaktadır. Yani firmaların çu birçok ürünün teslim edilmesi için çalışır. Bu nedenle her büyük firma, kargo firmalarının birinden hizmet almaktadır. Kargo firmaları daha çok yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık yapar. Yurtiçi bağlantıları daha fazla olduğu için yurtdışı bağlantıları daha azdır. Bazı kargo firmaları yurtdışı bağlantılarında da hizmet verir. Bununla birlikte, kargo firmalarının çu, yurt içi taşımacılık yapar.

Kargo firmaları daha çok işletme sahiplerinin ticari amaçlı çalışmalarını yapar. Yani, kargo firmaları daha çok ticari amaçlı çalışmalarını yapar.

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında konteyner taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.