Ege Tır Logo

Transport & Logistics

Karayolu Taşımacılığı
Karayolu taşımacılığında Ege Tır’ı tercih ettiğinizde ürünleriniz zamanında teslim edilir ve herhangi bir gecikme yaşamazsınız. Böylece yürüttüğünüz iş süreci daha hızlı ilerlemektedir.
İletişim
Previous
Next

karayolu lojistiği

Karayolu Taşımacılığı

Ege Tır, başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığında 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla, yurtiçi ve yurtdışı ofis ve acentelikleriyle sizlere hizmet sağlamaktadır.

Firmamız karayolu taşımacılığında yükleme yerinden varış yerine taşıma sağlarken en uygun araç ve gerektiğinde güvenli aktarma sağlamaktadır. 

karayolu taşımacılığı
karayolu taşımacılığı

karayolu taşımacılığı

Karayolu taşımacılığında ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmeti verirken aynı zamanda gümrük merkezlerine ve kurallarına, alternatif yollara ve terminallere de önem vermekteyiz. Ege Tır uzun yıllara dayanan tecrübesiyle tüm kuralları ve protokolleri dikkate alarak profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Ege Tır Türkiye içinde bütün şehirle güvenli bir şekilde hizmet vermektedir.  Özellikle İstanbul-Manisa-İzmir, İstanbul-Denizli ve İzmir-Manisa-Denizli hatlarında daha hızlı bir servis imkanı sunmaktadır. Ayrıca Manisa-İzmir hattı arasında konteyner taşımacılığı hizmetini de vermektedir.

karayolu taşımacılığı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu hizmetleriyle, ülkeler arasında çevre dostu araçlarla nakil hizmet vermekteyiz. Dünya çapında birçok firmanın ithalat ve ihracat işlerinde tercihleri karayolu taşımacılığı hizmetidir. Bizler de Ege Tır olarak uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızla birlikte ithalat, ihracat, gümrükleme ve kara nakliye sigorta hizmeti sağlamaktayız.

Alanında güçlü acente iş birliğimiz ile İtalya başta olmak üzere, Ortadoğu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve tüm Avrupa ülkelerine ithalat-ihracat yapmaktayız. Aynı zamanda parsiyel yük taşıması ve İtalya’da iç nakliye, depolama ve gümrükleme hizmeti de vermekteyiz.

demiryolu taşımacılığı

Ege Tır bünyesindeki bütün tırlarda altyapı sistemi oldukça sağlam bir şekilde bulunmaktadır. Altyapı sisteminin avantajı olarak dahili nakliye, gümrükleme ve depolama gibi işlemler de profesyonel bir çizgide yapılmaktadır. Ege Tır, uzman ekibiyle ve uygun fiyatlarıyla sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Uluslararası karayolu taşımacılığı firmaları içerisinde Ege Tır güvenle tercih edebileceğiniz şirketlerdendir.

karayolu taşımacılığı

Karayolu taşımacılığının avantajları gün geçtikçe artmaktadır. Karayolu taşımacılığında Ege Tır’ı tercih ettiğinizde ürünleriniz zamanında teslim edilir ve herhangi bir gecikme yaşamazsınız. Böylece yürüttüğünüz iş süreci daha hızlı ilerlemektedir.

Ege Tır, deneyimli çalışanları ve müşteri memnuniyetine önem veren prensipleriyle her zaman çözüm odaklı çalışmaktadır. Karayolu taşımacılığı hizmetinde seçeceğiniz firmaya göre şartlar avantajdan dezavantaja da dönüşebilir. Bu nedenle işinde başarılı ve bilinen bir firma tercih etmek daha sağlıklı olacaktır.

Ege Tır ile şartlarınız hep avantajdan yana ilerlemektedir. Taşınacak ürünlere göre taşıma modellerinin, araçlarının seçilmesi, araçların uydu takip sistemiyle izlenebilmesi büyük avantaj sunmaktadır. Aynı zamanda varış noktasının aynı olduğu yere ulaşacak farklı ürünlerin tek bir araçta taşınması büyük kolaylık sağlamaktadır. Havayolu taşımacılığına göre fiyatları daha uygundur.  Profesyonel hizmet kalitesini ilke edinmiş Ege Tır ile siz de tüm taşıma sürecini hızlı ve sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

karayolu taşımacılığı

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında konteyner taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.