Ege Tır Logo

Transport & Logistics

Havayolu Taşımacılığı
34 yılı aşkın tecrübesiyle tüm uluslararası havaalanlarında özel anlaşmaları olan Ege Tır müşterileri için profesyonel hizmet sağlamaktadır.
İletişim
Previous
Next

havayolu lojistiği

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı üretim ve tüketim için gerekli olan ürünlerin belirlenen noktalar arasında taşınması işlemidir.  Ege Tır, uzun yıllardır Amerika, Avrupa, Uzak Doğu, Orta Asya ve Afrika başta olmak üzere birçok varış noktasına ve Türkiye’ye hem aktarmalı hem direkt şeklinde hizmet vermektedir. Dünya genelindeki tüm lojistik hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır.

havayolu taşımacılığı
havayolu taşımacılığı

havayolu taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı ile uçaklarla dünya çapında taşıma işini üstlenmekteyiz. Son yıllarda işlerin aciliyeti ve hızlı ilerlemesi adına havayolu taşımacılığı oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz özellikle önemli ürünlerin ve hassas eşyaların hasar görmemesi, kaybolmaması adına uzun mesafenin olduğu uluslararası nakliye hizmetinde havayolu lojistiğini seçmektedir.

İthalat ve ihracat işlemlerinde de müşterilerimiz olan büyük şirketler ile ülkelerin çoğu havayolu taşımacılığını tercih etmektedir. Gelişen teknoloji çağında uçak sayısının artmasıyla seçenekler de çoğalmıştır. Ürün ve malzemelerinizin niteliğine göre uygun uçak modelleri belirlenmektedir. Böylelikle biz de hem hızlı hem de güvenli taşıma işlemi gerçekleştirme fırsatı kazandık. Çalıştığımız küresele hitap eden büyük şirketler, nakliye konusunda direkt olarak havayolu taşımacılığını tercih etmektedir.

havayolu lojistiği

Havayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Ege Tır ile havayolu taşımacılığı sayesinde ürünlerinizi alternatif çözümler ve kaliteli hizmetler ile istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Hızlı ve ekonomik çözümler sunan Ege Tır firması, sizler için en doğru tercihi sunmaktadır. Kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya ve kapıdan kapıya, sigorta ve gümrük hizmeti, konsolide ve kombine taşımacılık gibi kapsamlı hizmet seçeneği vermekteyiz.

Havayolu taşımacılığında alınan ürünler teslim edilene kadar firmamız tarafından takip edilmektedir. Hem alıcıya hem göndericiye bilgiler eksiksiz bir şekilde verilmektedir. Kargonuzun tüm süreçlerinden Ege Tır sizi haberdar etmektedir.

havayolu taşımacılığı
Sınırları geniş tutarak dünyanın ana hatlarına sorunsuz ürün teslimi gerçekleştirmekteyiz. Ticari avantajlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

havayolu taşımacılığı

40 yılı aşkın tecrübesiyle tüm uluslararası havaalanlarında özel anlaşmaları olan Ege Tır müşterileri için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Havayolu taşımacılığında tehlikeli madde taşımacılığı, bozulabilir kargo taşımacılığı, canlı hayvan taşımacılığı, transit taşımacılık, multi model taşımacılık, charter, refakatli taşıma gibi daha birçok hizmetimiz mevcuttur.

En hızlı taşımacılık yöntemi olmasıyla havayolu, büyük firmalar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Ege Tır olarak Türkiye’den dünyaya kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir hizmet için sizlerleyiz.

havayolu taşımacılığı

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında konteyner taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.